Atletiek Regio West Brabant

| Algemeen | Verenigingen | Weg | Cross | Interregio | Baan/indoor | Schoolatletiek |

 

 

 

 

 

 

 

| Adressen | Nieuws | Vergaderingen | Records | Kalender | Reglementen | Sitemap | Reacties | Links |

 

 

 

 

 

 

Onderwerp:

Vereniging:

Naam:

Bereikbaar:

 

Voorzitter

DJA en THOR

Jan Hereijgers

Tel: 0165-550909
herrdaal@kpnmail.nl

Penningmeester

RREL

Ad Suijker
Chaamsewegno.14
Ulvenhout

Tel: 06-33313371
info@ac-mediators.nl

Bestuurslid

ARV Achilles

Adrie Vrolijk

Tel:076-5012326

avrolijk@hetnet.nl

Bestuurslid

AV Olympia

Henk Bevelander

 

Gedelegeerde
taken:

Vereniging:

Verantw. Persoon:

Bereikbaarheid:

 

Website Beheer

THOR

Jack Magielse
Teus Klein

Tel:0165-570756
Tel:0165-558228

 

Regio Coordinator Opleidingen

ARV Achilles

Jan Dekkers

Tel:076-5037701
06-46252788
Janwildekkers@wanadoo.nl

 

Prijsuitreiking:
Cross comp. AB jun/Sen/ Masters.

THOR

Yvonne Langen

Tel:0165-540083
Verenigingsmanager@thor-roosendaal.nl

Bijhouden Cross klassementen

Sprint

Karin Burgers
Karel v.d. Wiel

kkwk@wanadoo.nl
karelw@wanadoo.nl

 

Cross comp. CD jun + pupillen + prijsuitreiking

AVO'83

Barry van Beers

Tel:0165-324422
Tel:06-22128043
b.p.a.vanbeers@kpnplanet.nl

Bijhouden van klassement. Info krant/vereniging

AVR

Marian de Rond


derondvoeten@hetnet.nl
 

 

Weg-wedstrijden competitie.

West Brabant Loop
GEEN regio 12 taak.

Ger van Bodegraven

Tel:0165-313954
penningmeester@avo83.nl

 

Co. Pupillen comp
Co Kamp Regio12 C/D jun+ pupillen

Achilles

Jan Dekkers

 

 

Interregio wedstr. CD jun+pupillen. (WB -Zeeland-Dordt-ZH)

Spado

Fred van Eekeren
Bart Langenberg

Tel:0164-251955 (Fred)
fvaneekeren@home.nl
Tel:0164-683858
bart.langenberg@home.nl

 

Circuit avond wedstr. baan AB Jun Sen+ Masters.

DJA

Kees Matthijsen

c.matthijssen@hetnet.nl

 

KNAU Jeugd Atletiek dag 2007
"Fair Play ". Alleen pupillen.

K.N.A.U. (Spado)

Fred van Eekeren
Bart Langenberg

0164-251955 (Fred)
fvaneekeren@home.nl
tel: 0164-683858
bart.langenberg@home.nl

 

A.R.W.B. Records

Sprint 

Rian Jonkers

06-45544467
rianjonkers@wanadoo.nl

 

School atletiek:
Geen regio taak

Eduard Knopjes v.z.
Martien Franken secr
Hans Esmyer pen.m
Toos v Eekelen Coord

Werkgroep School atletiek.



 

UNIE RAAD
Afgevaardigde

Achillles
Sprint (reserve)

Jan Dekkers
Peter de Leeuw

06-46252788 / 076-5037701
janwildekkers@wanadoo.nl
076-5018327
Leeuw98@zonnet.nl

 

KNAU:

 

Xander Koessen

xanderkoessen@knau.nl

 

Wedstrijd coordinator. KNAU

Stefan Beerepoot

stefan@knau.nl

 

 

Algemene taken (bijzonderheden)

 

Voorzitter:
Jan Hereijgers

Taken conform statuten.
Portefeuilles:
- Kalender coordinator
- Schoolatletiek (geen 12 taak)
- Website

 

Penningmeester:
Ad Suijker

Taken conform statuten.
Portefeuilles:
- ET
- Crosswedstrijden (THOR - Sprint-Diomedon-AVR)

 

Secretaris:
Rian Jonkers

Taken conform statuten.
Portefeuilles:
- Regio Records (Sprint).
- Public Relation

 

Bestuurslid:
Henk Bevelander

Taken conform statuten.
Portefeuilles:
- Circuit avond wedstrijden op de baan. A/B-junioren, senioren en masters (DJA)
- KNAU jeugd atletiek dag "Fair Play" "pupillen" (Spado)
- Pupillen competitie + regio 12 kamp. CD-jun en pupillen (Achilles). Interregio wedstrijden CD-jun. en pupillen (Groene Ster) (baan). (Afstemming Rian)

 

 

 

 

 

 

 

Webmaster