23e Rabo Schoolatletiektoernooi West-Brabant


Na afloop van elke voorronde is er een pijsuitreiking met voor de nrs. 1 ,2 en 3 ereprijzen. Voorts ontvangen alle deelnemers een KNAU atletiekdiploma.
De hoofdsponsor, de Rabobank, heeft voor alle deelnemers ook nog een aardigheidje ter beschikking gesteld.

De organisatie wenst U veel plezier bij de voorbereidingen en veel succes bij de wedstrijden.

De organisatie




Voorronde Bergen op Zoom

Organisatie:

Atletiekvereniging Spado

Datum:

woensdag 9 april 2003

Lokatie:

Sportpark Rozenoord
Bergen op Zoom

Aanvang:

13.30 uur

Jongens

Meisjes

Anton van Duinkerken

Bergen op Zoom

Anton van Duinkerken

Bergen op Zoom

Maria Regina 1

Steenbergen

Maria Regina 1

Steenbergen

De Noordster

Bergen op Zoom

De Noordster

Bergen op Zoom

t Fort

Bergen op Zoom

t Fort

Bergen op Zoom

 

 

 

 

Lodijke

Bergen op zoom

Lodijke

Bergen op Zoom

Maria Regina 2

Steenbergen

Maria Regina 2

Steenbergen

Berkenveld

Heerle

Berkenveld

Heerle

De Biezenhof

Halsteren

 

 

 

 

 

 

Gummarus

Steenbergen

Gummarus

Steenbergen

De Wegwijzer

Lepelstraat

De Wegwijzer

Lepelstraat

ABS Oost

Bergen op Zoom

De Biezenhof

Halsteren

St Antonius

Oud Vossemeer

 

 

 

 

 

 

De Driemaster

Bergen op Zoom

 

 

Het Kompas

Bergen op Zoom

 

 

Merijntje

Nieuw Vossemeer

 

 

De Krabbenkooi

Bergen op Zoom

 

 


Uit deze voorronde gaan 3 jongens teams en 2 meisjes teams naar de regionale finale die op zaterdag 7 juni gehouden wordt op het Redband sportpark te Roosendaal.






Voorronde Etten - Leur

Organisatie:

Atletiekvereniging Achilles

Datum:

woensdag 16 april 2003

Lokatie:

Sportpark Lage Banken
Etten - Leur

Aanvang:

13.30 uur

Jongens

Meisjes

De Hofstee 1

Etten Leur

De Hasselbraam 1

Etten leur

De Hasselbraam 1

Etten leur

De Hasselbraam 2

Etten leur

De Overkant

Etten leur

De Overkant

Etten leur

 

 

 

 

De Hofstee 2

Etten Leur

 

 

Onder de Torens 1

Etten leur

 

 

De Springplank

Etten leur

 

 

 

 

 

 

De Hasselbraam 2

Etten leur

 

 

De 4 Heemskinderen

Etten leur

 

 

Onder de Torens 2

Etten Leur

 

 


Uit deze voorronde gaan 1 jongens teams en 1 meisjes teams naar de regionale finale die op zaterdag 7 juni gehouden wordt op het Redband sportpark te Roosendaal.






Voorronde Zevenbergen

Organisatie:

Atletiekvereniging Groene Ster

Datum:

woensdag 16 april 2003

Lokatie:

Sportpark De Knip
Zevenbergen

Aanvang:

13.30 uur

Jongens

Meisjes

De Regenboog

Zevenbergen

De Regenboog

Zevenbergen

De Hoeksteen

Zevenbergschen Hoek

De Hoeksteen

Zevenbergschenhoek

Willibrordusschool

Lage Zwaluwe

Willibrordusschool

Lage Zwaluwe

 

 

 

 

De Arenberg 1

Zevenbergen

De Arenberg

Zevenbergen

t Rietland

Lage Zwaluwe

t Rietland

Lage Zwaluwe

De Neerhof

Zevenbergen

De Neerhof

Zevenbergen

 

 

 

 

 

 

 

 

CBs Zwingelspaan

Zwingelspaan

 

 

De Arenberg 2

Zevenbergen

 

 

De Toren

Zevenbergen

 

 

Het Palet

Klundert

 

 


Uit deze voorronde gaan 2 jongens teams en 1 meisjes teams naar de regionale finale die op zaterdag 7 juni gehouden wordt op het Redband sportpark te Roosendaal.






Voorronde Oudenbosch

Organisatie:

Atletiekvereniging AVO'83

Datum:

woensdag 23 april 2003

Lokatie:

Sportpark Albano
Oudenbosch

Aanvang:

13.30 uur

Jongens

Meisjes

De Mariaschool

Oudenbosch

De Mariaschool

Oudenbosch

OBS De Regenboog 1

Oudenbosch

OBS de Regenboog 1

Oudenbosch

De Nieuwe Veste

Steenbergen

De Nieuwe Veste

Steenbergen

H. Hartschool

Bosschenhoofd

 

 

 

 

 

 

De Klinkert

Oudenbosch

De Klinkert

Oudenbosch

OBS De Regenboog 2

Oudenbosch

OBS De Klinkert 2

Oudenbosch

St. Antoniusschool

Standdaarbuiten

St. Antoniuschool

Standdaarbuiten

De Steiger

Stampersgat

 

 

 

 

 

 

De Schakel

Oudenbosch

 

 

De Bukehof

Oudenbosch

 

 

Johannesschool

Oud Gastel

 

 


Uit deze voorronde gaan 2 jongens teams en 1 meisjes teams naar de regionale finale die op zaterdag 7 juni gehouden wordt op het Redband sportpark te Roosendaal.






Voorronde Roosendaal 1

Organisatie:

Atletiekvereniging Thor

Datum:

woensdag 23 april 2003

Lokatie:

Sportpark Redband
Roosendaal

Aanvang:

13.30 uur

Jongens

Meisjes

Klaverweide

Roosendaal

Klaverweide

Roosendaal

De Appel

Roosendaal

De Appel

Roosendaal

De Kreek

Bergen op Zoom

De Kreek

Bergen op Zoom

Mariadonk

Zegge

Mariadonk

Zegge

 

 

 

 

De Klimroos

Roosendaal

De Klimroos

Roosendaal

Fatimaschool 1

Roosendaal

Farimaschool 1

Roosendaal

De Saffier

Roosendaal

De Saffier

Roosendaal

 

 

 

 

De Fatimaschool 2

Roosendaal

De Fatimaschool 2

Roosendaal

Binnen de Donken

Roosendaal

Binnen de Donken

Roosendaal

Groen van Prinsteren

Dinteloord

Groen van {rinsteren

Dinteloord

 

 

 

 

De Wingerd

Roosendaal

De Wingerd

Roosendaal

Jeroen Bosch

Roosendaa

Jeroen Bosch

Roosendaal

De Zonneberg

Kruisland

ABS Oost

Bergen op Zoom


Uit deze voorronde gaan 2 jongens teams en 3 meisjes teams naar de regionale finale die op zaterdag 7 juni gehouden wordt op het Redband sportpark te Roosendaal.






Voorronde Zundert

Organisatie:

Atletiekvereniging DJA

Datum:

woensdag 23 april 2003

Lokatie:

Sportpark Akkermolen
Zundert

Aanvang:

13.30 uur

Jongens

Meisjes

St. Anna

Zundert

St. Anna

Zundert

De Wegwijzer

Achtmaal

De Wegwijzer

Achtmaal

St. Aloysius

Zundert

St. Aloysius

Zundert

 

 

 

 

St. Antonius

Zundert

St. Antonius

Zundert

St. Josef

Wernhout

St. Josef

Wernhout

St. Martinus

Schijf

St. Martinus

Schijf

 

 

 

 

V.d Wallschool

Zundert

v.d Wallschool

Zundert

Willibrordus

St.Willebrord

Willibrordus

St. Willebrord

St. Bavo

Rijsbergen

St. Bavo

Rijsbergen


Uit deze voorronde gaan 1 jongens teams en 2 meisjes teams naar de regionale finale die op zaterdag 7 juni gehouden wordt op het Redband sportpark te Roosendaal.






Voorronde Roosendaal 2

Organisatie:

Atletiekvereniging Thor

Datum:

woensdag 21 mei 2003

Lokatie:

Sportpark Redband
Roosendaal

Aanvang:

13.30 uur

Jongens

Meisjes

Lavoor

Roosendaal

Lavoor

Roosendaal

OBS De Linde

Oud Gastel

OBS De Linde

Oud Gastel

St. Martinus 1

Rucphen

St. Martinus

Rucphen

De Watermolen

Roosendaal

De Watermolen

Roosendaal

 

 

 

 

De Rietgoor

Roosendaal

De Rietgoor

Roosendaal

b.s Vondel

Roosendaal

bs. Vondel

Roosendaal

De Heiberg

Roosendaal

De Heiberg

Roosendaal

St Martinus 2

Rucphen

 

 

 

 

 

 

H.Hart/PiusX

Roosendaal

H.Hart /Pius X

Roosendaal

De Cortendijck

Roosendaal

De Cortendijck

Roosendaal

St. Bernardus

Oud Gastel

St Bernardus

Oud Gastel

St. Martinus 3

Rucphen

 

 

 

 

 

 

De Stappen

Wouw

De Stappen

Wouw

St. Joseph

Roosendaal

St. Joseph

Roosendaal

Lavoor 2

Roosendaal

 

 


Uit deze voorronde gaan 3 jongens teams en 2 meisjes teams naar de regionale finale die op zaterdag 7 juni gehouden wordt op het Redband sportpark te Roosendaal.